O nas

Mountain Fuel to zbalansowany system odżywiania i nawadniania jaki ludzki organizm potrzebuje podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. System Mountain Fuel zapewnia trwałą energię dostarczając witaminy, aminokwasy i minerały do organizmu, by osiągnąć jak najlepszy wynik i zadbać o jak najszybszą regenerację.

Stworzony w stolicy brytyjskich sportów górskich, kolebce fell running, oraz kultowego Bob Graham Round, od lat pomaga atletom doganiać marzenia. To właśnie w Keswick twórcy Mountain Fuel wykreowali wielopłaszczyznowy system, który nie tylko pomaga w trakcie wzmożonego wysiłku, ale również przed i po treningu. Nasz zespół posiada doświadczenie w sportach ekstremalnych i wytrzymałościowych, jak i również niezbędne umiejętności w zakresie procesów produkcyjnych. Dlatego mamy niezrównaną wiedzę na temat potrzeb żywieniowych sportowców ekstremalnych i wytrzymałościowych.

Wszystkie produkty są niezależnie testowane w pełni akredytowanym laboratorium wedle standardów handlowych, przy zapewnieniu odpowiedniej wartości makroskładników odżywczych (węglowodany, białka, tłuszcze itp.)

Naszym zadaniem jest zapewnienie najlepszego systemu odżywiania i nawadniania dla sportowców. Produkty zostały stworzone dla indywidualistów biorących udział w każdym rodzaju wysiłku, jak i sportu wytrzymałościowego. Doceniony i używany przez topowych brytyjskich atletów, od reprezentantów GB w biegach górskich, ultra maratończyków, triatlonistów, po kadrę badmintona, system Mountain Fuel pomoże i Tobie wznieść się na wyżyny własnych możliwości.
Wiemy, że stosowanie produktów Mountain Fuel przyniesie znaczne korzyści w samopoczuciu, jak i w osiąganiu najlepszych wyników sportowych, czy wytrzymałościowych.